Kalendarz Imprez Sportowych Igrzyska Dzieci
Powiatu Lubańskiego na rok szkolny 2017/2018

LP
Dyscyplina
Zawody powiatowe  (finały)
Udział
Termin
Miejsce
1.
Drużynowe biegi przełajowe
Wg zgłoszeń
26.09.2017
Olszyna
2.
Sztafetowe biegi przełajowe
Wg zgłoszeń
02.10.2017
Olszyna
3.
Unihokej dziewcząt
Wg zgłoszeń
06.10.2017
SP Smolnik
4.
Unihokej chłopców
Wg zgłoszeń
06.10.2017
SP Smolnik
5.
Pływanie drużynowe
Wg zgłoszeń
16.11.2017
Basen MOSiR Lubań
6.
Tenis stołowy dziewcząt
Wg zgłoszeń
18.12.2017
SP Kościelnik
7.
Tenis stołowy chłopców
Wg zgłoszeń
19.12.2017
SP Kościelnik
8.
Mini koszykówka dziewcząt
Mistrz gminy
Do 08.12
14.12.2017
SP Smolnik
9.
Mini koszykówka chłopców
Mistrz gminy
Do 15.12
20.12.2017
SP Smolnik
10.
Mini ręczna dziewcząt
Mistrz gminy
Do 12.01
31.01.2018
02.02.2018
MDK Lubań
SP 2 Lubań
11.
Mini ręczna chłopców
Mistrz gminy
Do 12.01
07.02.2018
MDK Lubań
12.
Mini siatkówka „3-ki”dziewcząt
Wg zgłoszeń
20.02.2018
SP Smolnik
13.
Mini siatkówka„3-ki” chłopców
Wg zgłoszeń
20.02.2018
SP Smolnik
14.
Mini siatkówka„4-ki” dziewcząt
Wg zgłoszeń
28.02.2018
MDK Lubań
15.
Mini siatkówka„4-ki” chłopców
Wg zgłoszeń
28.02.2018
MDK Lubań
16.
Mini siatkówka„2-ki” dziewcząt
Wg zgłoszeń
27.03.2018
SP Pisarzowice
17.
Mini siatkówka„2-ki” chłopców
Wg zgłoszeń
05.04.2018
SP Smolnik
18.
Czwórbój LA dziewczęta
Wg zgłoszeń
24.04.2018
Leśna
19.
Czwórbój LA chłopcy
Wg zgłoszeń
24.04.2018
Leśna
20.
Mini nożna chłopców
Mistrz gminy
Do 30.10
27.04.2018
Leśna
21.
Mini nożna dziewcząt
Mistrz gminy
Do 30.10
10.05.2018
Pisarzowice
22.
Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci dziewcząt i chłopców
Wg zgłoszeń
18.05.2018
SP Pisarzowice
23.
Trójbój LA klas III-IV
Wg zgłoszeń
05.06.2018
SP Pisarzowice
24.
Trójbój LA klas I-II
Wg zgłoszeń
06.06.2018
SP 1 Lubań

Kalendarz i założenia przyjęto do realizacji w dn. 08.09.2017r. na zebraniu nauczycieli WF powiatu lubańskiego
(Organizator-Młodzieżowy Dom Kultury w Lubaniu, odpowiedzialni za realizację kalendarza:
organizatorzy: Janusz Harapin -tel.501309009 i Magda Moryto-tel.602380292)