Kalendarz Imprez Sportowych Szkół Gimnazjalnych
Powiatu Lubańskiego na rok szkolny 2015/2016

LP
Dyscyplina
Zawody powiatowe
Strefa (finał)
Finał powiatowy
Termin
Miejsce
Udział
Termin
1.
Indywidualne biegi przełajowe
22 IX 2015
Wt. g. 12.00
Olszyna
stadion
Wg zgłoszeń
Woj. 09 IV 2016
Oleśnica
2.
Sztafetowe biegi przełajowe
30 IX 2015
Śr. g. 12.00
Olszyna
stadion
Wg zgłoszeń
Woj. 08 X 2015
Olszyna
3.
Badminton
dziewcząt
21 X 2015
Śr. 11.00
Lubań
Hala ZSP im.AM
Wg zgłoszeń
05 XI 2015
Szklarska Poręba
4.
Badminton
chłopców
28 X 2015
Śr. 11.00
Lubań
Hala ZSP im.AM
Wg zgłoszeń
05 XI 2015
Szklarska Poręba
5.
Piłka koszykowa
dziewcząt
04 XI 2015
Śr. 11.00
Lubań
Hala ZSP im.AM
4 drużyny
z półfinałów
02 XII 2015
Jelenia Góra
6.
Piłka koszykowa
chłopców
18 XI 2015
Śr. 11.00
Lubań
Hala ZSP im.AM
4 drużyny
z półfinałów
03 XII 2015
Bolesławiec
7.
Sztafety pływackie
19 XI 2015
Cz. g.14.00
Lubań
Basen MOSiR
Wg zgłoszeń
16 XII 2015
Kamienna Góra
8.
Piłka siatkowa
dziewcząt
26 I 2016
Wt. g. 10.00
Lubań
Sala GIM 2
4 drużyny
z półfinałów
24 II 2016
Lubań
9.
Piłka siatkowa
chłopców
28 I 2016
Cz. g.10.00
Olszyna
Sala GIM
4 drużyny
z półfinałów
25 II 2016
Kamienna Góra
10.
Tenis stołowy
dziewcząt
12 I 2016
Wt. g.10.00
Pisarzowice
Sala GIM
Wg zgłoszeń
03 III 2016
Pisarzowice/KG
11.
Tenis stołowy
chłopców
13 I 2016
Śr. g.10.00
Pisarzowice
Sala GIM
Wg zgłoszeń
04 III 2016
Pisarzowice/KG
12.
Piłka ręczna
dziewcząt
03 III 2016
Cz. g.10.00
Biedrzychowice
Sala ZSP
4 drużyny
z półfinałów
22 III 2016
Jelenia Góra
13.
Piłka ręczna
chłopców
09 III 2016
Śr. 12.00
Lubań
Hala ZSP im.AM
4 drużyny
z półfinałów
23 III 2016
Bolesławiec
14.
Piłka nożna
dziewcząt
25 IV 2016
Pn. g.10.00
Pisarzowice
„Orlik”
4 drużyny
z półfinałów
24 V 2016
Pisarzowice/ L-ń
15.
Piłka nożna
chłopców
26 IV 2016
Wt. g.10.00
Leśna
„Orlik”
4 drużyny
z półfinałów
25 V 2016
Bolesławiec
16.
Indywidualne mistrzostwa LA
05 V 2016
Cz. g.10.00
Pisarzowice
„Orlik”
Wg zgłoszeń
19 V 2016
Zgorzelec
17.
Siatkówka plażowa chłopców
23 V 2016
Pn. g.10.00
Lubań
ul. Staszica
Wg zgłoszeń
07 VI 2016
Bolesławiec
18.
Siatkówka plażowa  dziewcząt
30 V 2016
Pn. g.10.00
Lubań
ul. Staszica
Wg zgłoszeń
08 VI 2016
Bolesławiec

Kalendarz przyjęto do realizacji w dn. 10.09.2015r. na zebraniu nauczycieli WF powiatu lubańskiego

PODZIAŁ NA GRUPY  W ZAWODACH PÓŁFINAŁOWYCH
Dyscyplina

Termin
Miejsce
Szkoły
Piłka nożna
chłopców
24 IX 2015
g. 10.00
Leśna
„Orlik”
Leśna, Świeradów,
Olszyna, Pisarzowice
24 IX 2015
g. 10.00
Lubań
„Orlik”
2 Lubań, 3 Lubań,
1 Lubań, Siekierczyn
Piłka nożna
dziewcząt
25 IX 2015
g. 10.00
Pisarzowice
„Orlik”
Pisarzowice, Zaręba,
Leśna, Olszyna, Siekierczyn
25 IX 2015
g. 10.00
Lubań
„Orlik”
2 Lubań, 3 Lubań,
1 Lubań, Świeradów
Piłka koszykowa
dziewcząt
29 X 2015
g. 10.00
GIM 2 Lubań
2 Lubań, 3 Lubań,
1 Lubań, Leśna
27 X 2015
g. 09.00
GIM Pisarzowice
Pisarzowice, Zaręba,
Świeradów, Olszyna, Siekierczyn
Piłka koszykowa
chłopców
03 XI 2015
g. 10.00
GIM 3 Lubań
3 Lubań, Pisarzowice,
Świeradów, Siekierczyn
05 XI 2015
g. 10.00
GIM 2 Lubań
2 Lubań, Olszyna,
1 Lubań, Leśna
Piłka siatkowa
dziewcząt
14 I 2016
g. 10.00
GIM 2 Lubań
2 Lubań, Olszyna,
1 Lubań, Siekierczyn
15 I 2016
g. 10.00
GIM 3 Lubań
3 Lubań, Leśna,
Pisarzowice, Świeradów
Piłka siatkowa
chłopców
20 I 2016
g. 10.00
GIM 2 Lubań
2 Lubań, Leśna,
1 Lubań, Siekierczyn, Włosień
19 I 2016
g. 10.00
GIM Olszyna
Olszyna, 3 Lubań,
Świeradów, Pisarzowice
Piłka ręczna
dziewcząt
25 II 2016
g. 10.00
ZSP Biedrzychowice
Olszyna, Pisarzowice, Świeradów
25 II 2016
g. 10.00
GIM 3 Lubań
3 Lubań, Leśna,
2 Lubań, Siekierczyn
Piłka ręczna
chłopców
02 III 2016
g. 10.00
GIM 3 Lubań
3 Lubań, Świeradów,
2 Lubań, Włosień
02 III 2016
g. 12.00
MDK Lubań
Olszyna, Leśna,
Siekierczyn, Pisarzowice

       Gospodarz zawodów wyszczególniony tłustym drukiem . Ewentualne zmiany powyższych terminów mogą nastąpić po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem sportu MDK ( nie później niż tydzień przed planowanym terminem).